e-login - jeden klucz do wielu serwisów medycznych

O nas

Szanowny Użytkowniku,

celem systemu kontroli dostępu Esculap e-login jest zapewnienie możliwie najłatwiejszego i najszybszego dostępu osobom zawodowo związanym z ochroną zdrowia (lekarzom, dentystom, farmaceutom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym, itd.) do materiałów i usług w Internecie, które są adresowane wyłącznie do tych grup zawodowych (a z racji obowiązujących przepisów prawnych nie mogą być udostępniane innym użytkownikom sieci).

Konieczność przedstawienia się i wpisania podstawowych danych na swój temat (wyłącznie przy pierwszej wizycie) nie wynika zatem z naszej złośliwości ani chęci zdobycia informacji - jedyną przyczyną tego niewygodnego obowiązku są wymogi prawa oraz umożliwienie dostępu do treści oferowanych w wielu miejscach Internetu przez różnych dostawców korzystających z ww. systemu (towarzystwa naukowe, organizacje i placówki ochrony zdrowia, wydawnictwa i biblioteki medyczne, firmy farmaceutyczne, itd.).

Zasadniczą zaletą systemu Esculap e-login jest bezpłatne uzyskanie jednego loginu (identyfikatora) i hasła dostępowego do wszystkich opisanych wyżej miejsc jednocześnie. Podkreślić również należy, że odbywa się to bez przekazywania danych użytkowników innym podmiotom – system Esculap e-login działa bowiem wyłącznie na zasadzie „bramki kontrolnej” dla serwisów i stron adresowanych w Internecie do tzw. medycznych profesjonalistów.

Wierzymy, że początkowe niedogodności, związane z wypełnieniem pól w formularzu rejestracyjnym (który staraliśmy się maksymalnie uprościć), zostaną w pełni zrekompensowane przez korzyści wynikające z używania tylko jednego loginu i hasła do różnych serwisów w sieci.

Zapraszamy Cię serdecznie – Drogi Użytkowniku – do dołączenia do naszej blisko 100-tysięcznej społeczności medycznej w Internecie!

Zespół e-login